Aktualności i informacje
Praca - kierowca
31.12.2010 r.

Kierowca kat. C+E

NA SPRZEDAŻ !!!
31.12.2010 r.

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym na działce 1050 m2

cena: 399.000,-zł


Posiadamy certyfikat w zakresie zastosowania materiałów budowlanych Ceresit nadany przez firmę Henkel.Informacje o firmie

Zakład Ogólnobudowlany "ZIBI-DON" swoją działalność na rynku rozpoczął w grudniu 1998 roku jako niewielki zakład zajmujący się przede wszystkim budową płotów z klinkieru. Od początku istnienia, właściciel Zbigniew Lupa stawiał na jakość wykonywanej pracy.

Napływ zleceń spowodował zatrudnienie nowych, wykwalifikowanych pracowników. Właściciel cały czas inwestował we własną firmę, przede wszystkim poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń do realizacji kolejnych zadań, a także w bazę transportową.

Dzisiaj posiadamy odpowiedni sprzęt do realizacji każdego zlecenia.

Zlecając firmie "ZIBI-DON" prace można całkowicie zaufać jego pracownikom w wyborze wysokiej jakości materiałów, a prace wykonywane są terminowo. Firma posiada wysokiej jakości i wyspecjalizowaną kadrę pracowników, która zna się na tym co robi.

Właściciel firmy oraz pracownicy posiadają doświadczenie, energię które pozwalają na osiąganie sukcesów związanych z prowadzeniem działalności budowlanej. Gwarancją jakości prowadzonych prac jest współpraca z najlepszymi producentami materiałów budowlanych oraz korzystanie z najlepszych technologii dostępnych na rynku w związku z czym udzielamy długotrwałych gwarancji.

W firmie „ZIBI-DON” dokładamy wszelkich starań by nasi klienci byli zadowoleni i usatysfakcjonowani z efektów wykonanych prac.


Wybrane realizacje:Projekt i wykonanie: CDNet

Strona główna  |  O firmie  |  Aktualności  |  Oferta  |  Realizacje  |  Certyfikaty  |  Mapa serwisu  |  Kontakt