Aktualności i informacje
Praca - kierowca
31.12.2010 r.

Kierowca kat. C+E

NA SPRZEDAŻ !!!
31.12.2010 r.

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym na działce 1050 m2

cena: 399.000,-zł


Posiadamy certyfikat w zakresie zastosowania materiałów budowlanych Ceresit nadany przez firmę Henkel.Aktualności i informacje
NA SPRZEDAŻ !!!
31.12.2010 r.

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym na działce 1050 m2 (oferta nr 1)

lokalizacja:

Rożnowo ul. Żernicka Osiedle “Pod lasem” 7 km od Obornik; 35 km od Poznania

cena: Dom (stan deweloperski) + działka 1050 m² 399.000,-zł

Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu

informacje: ZIBI-DON Rożnowo ul. Żernicka 5

kontakt: tel. 607 610 250, mail: biuro@zibi-don.pl

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny.
Na parterze znajduje się część dzienna, obszerny salon z miejscem na kominek połączony z jadalnią i bezpośrednim dostępem do kuchni oraz część gospodarcza z garażem jednostanowiskowym i pomieszczeniem gospodarczym. Na poddaszu zlokalizowano część nocną, dwa pokoje, ogólnodostępna łazienka i pralnia oraz sypialnia rodziców z garderobą.


Media: prąd, gaz ziemny, woda z wodociągu, kanalizacja – zbiornik bezodpływowy o poj. 8m³.
Dom ma powierzchnię (posadzek) 152,70 m² oraz garażu 18,70 m², a powierzchnia zabudowy
wynosi 110,5 m², zaprojektowany w stylu tradycyjnym.

Standard wykonania: 


Dom wykończony na zewnątrz. Teren wokół domu zagospodarowany (wjazd, chodniki, tarasy), zasiana trawa. Opłotowanie działki z siatki i słupków klinkierowych przy wejściu. Wewnątrz wykonana instalacja elektryczna, TV-sat, wod-kan, c.o. z piecem gazowym i grzejnikami. Tynki gipsowe w pomieszczeniach pomalowane na biało. Posadzki zatarte na gładko. Poddasze całkowicie ocieplone, wyszpachlowane i wymalowane na biało. Podział pokoi na poddaszu według własnej koncepcji. Zamieszczone zdjęcia odzwierciedlają stan faktyczny.


Opis wykonania do projektu domu jednorodzinnego ATOS z garażem

Roboty ziemne:
Wykop wykonywany mechanicznie koparką, wyrównywany ręcznie, zasypanie fundamentów piaskiem

Fundamenty:

a) Ławy fundamentowe: żelbetowe szerokości 50cm, wysokości 40cm, z betonu B-20, zbrojone 4 prętami Ø 12, strzemiona Ø6 co 30cm, posadowione na głębokości 1 m.

b) Ściany fundamentowe: wykonane z bloczków betonowych, gr. 25 cm na zaprawie cementowej; izolacja przeciwwilgociowa pionowa wewnątrz izolbet A, na zewnątrz izolacja termiczna styropian 8cm, klej z siatką z włókna szklanego, izolbet A, folia kubełkowa; izolacja pozioma pod i na ścianie fundamentowej 1x papa termozgrzewalna podkładowa

Ściany:
Konstrukcyjne wykonane z pustaków szczelinowych grubości 25 cm na zaprawie cem.-wap., M 5 nadproża nad otworami prefabrykowane. Ściany pod strop przemurowane pełną cegłą. Ściany kolankowe i szczytowe zwieńczone wieńcami żelbetowymi. Działowe wykonane z pustaków szczelinowych grubości 12 cm na zaprawie cem.-wap. M 5

Strop:
Gęstożebrowy typu Terriva zbrojony żebrami rozdzielczymi i wieńcami stropowymi posadowiony na poduszce betonowej grubości 4 cm.

Dach:

Konstrukcja - więźba dachowa krokwiowo-jętkowa zamocowana szpilkami M 20 do wieńcy żelbetowych. Końcówki krokwi wypuszczone poza elewacje obrobione i zaimpregnowane. Podbitka drewniana zaimpregnowana w kolorze, zamontowana na krokwiach. Membrana dachowa trzywarstwowa przymocowana poprzez kontrłaty do krokwi, zakończona opierzeniem z blachy stalowej powlekanej w kolorze dachówki.

Dachówka ceramiczna ułożona na impregnowanych łatach drewnianych.

Kominy wentylacyjne ponad dachówką wymurowane z klinkieru.

Podłoża, posadzki:

parter–podsypka piaskowa gr.20cm, podbeton B-10 gr.5 cm, beton B-15 gr.10 cm, izolacja przeciwwilgociowa izolbet A, papa termozgrzewalna podkładowa, izolacja termiczna styropian gr.5 cm, posadzka cementowe zbrojona siatką gr.6 cm

poddasze–styropian gr.5 cm, posadzka cementowa zbrojona siatką gr. 6 cm

Stolarka okienna i drzwiowa:

stolarka okienna – okna PCV z jednej strony okleina, uchylno-rozwierane, z roletami przy drzwiach tarasowych i w salonie roleta otwierana elektrycznie

stolarka drzwiowa – drzwi zewnętrzne drewniane, antywłamaniowe

stolarka wewnętrzna – brak

Brama garażowa segmentowa w kolorze stolarki okiennej

Tynki wewnętrzne:
Maszynowe gipsowe wykończone gipsem szpachlowym i emulsją koloru białego

Elewacja:
Ocieplenie ścian styropian gr. 12 cm, cokół styropian gr. 8 cm, w technologi Ceresit
Tynk silikatowo-silikonowy CT 174 i tynkiem mozaikowym na cokole. Kolor do wyboru według palety kolorów

Instalacja kanalizacyjna:
Podłączona do zbiornika bezodpływowego. Wykonana z rur PCV na parterze ułożona w podposadzce na poddasze prowadzona w zakrytych pionach i warstwie styropianu.

Instalacja wodociągowa:
Przyłącze wykonana z rur PE 32 plus wodomierz. Instalacja wodna rozprowadzona rurami PP.
Wyposażenie łazienek, umywalki i muszle ustępowe w gestii użytkownika.

Instalacja elektryczna:
Kompletna instalacja elektryczna z osprzętem w kolorze białym plus podejście pod agregat prądotwórczy z przełącznikiem (sieć, zero, agregat) bez lamp. Kompletna instalacja TV i sat bez anten zewnętrznych. Kompletna instalacja alarmowa. Instalacja przyzywowa z domofonem. Instalacja telefoniczna.

Centralne ogrzewanie:
Kompletna instalacja grzewcza z piecem dwufunkcyjnym na gaz ziemny typ Viessmann z zamkniętą komorą spalania ( turbo ) i grzejnikami stalowymi.

Wykończenie wnętrz:
Ocieplenie poddasza wełną mineralną między krokwiami 20 cm + 10 cm w przestrzeni miedzy krokwią a stelażem pod płytę g-k, folia paroizolacyjna, płyta gipsowo-kartonowa. Zamontowanie schodów podwieszanych do wejścia w przestrzeń nad jętkami. Wszystkie ściany i sufity wymalowane na biało. Ściany i podłoga w łazienkach bez płytek. Podłogi na parterze i piętrze bez okładzin

Wykończenie zewnętrzne:
Działka ogrodzona płotem z siatki powlekanej na opornikach chodnikowych. Opaska wokół domu, chodnik na dojściu do budynku, podjazd do garażu i taras z kostki brukowej.
Teren wyrównany, zasiana trawa.
NA SPRZEDAŻ !!!
NA SPRZEDAŻ !!!
NA SPRZEDAŻ !!!
NA SPRZEDAŻ !!!
NA SPRZEDAŻ !!!
NA SPRZEDAŻ !!!
NA SPRZEDAŻ !!!


Inne aktualności:Projekt i wykonanie: CDNet

Strona główna  |  O firmie  |  Aktualności  |  Oferta  |  Realizacje  |  Certyfikaty  |  Mapa serwisu  |  Kontakt